NEJ výslužka

Pozor, vyletí ptáček!

Uvažujete o tom, jak Vaši svatbu personalizovat? Zbystřete 🙂 Mým tipem, jak toho snadno dosáhnout, je předsvatební focení.

Při přípravě našeho svatebního oznámení jsme se rozhodli použít společnou fotografii. Jenže jsme žádnou kvalitní nesehnali, a tak jsme se spontánně rozhodli, že je čas pořídit si nějaké kvalitní.

Domluvili jsme se s naším kamarádem Davidem, který se sice fotografování profesionálně nevěnuje, ale nazvat jej amatérem bych se nikdy neopovážila, a jeden letní podvečer vyrazili k místu konání naší svatby, což byl hrad Veveří.

Jdeme na piknik

Nabalili jsme s sebou deku a piknikový košík plný lákavých lahůdek v podobě sýrů, bagetek a dobrého pití a vyšlápli si na louku, odkud byl pěkně vidět hrad. Rozbalili jsme deku na trávě a našli si fotogenické místečko u stromu.

Můj tehdy snoubenec Petr měl zpočátku před fotografem ostych, protože jej neznal, ale ten brzy překonal a po chvíli jako by David nebyl s námi a my se věnovali jeden druhému. Procházeli jsme se, objímali, hladili a líbali a David zpovzdálí jen umně zachycoval naše společné okamžiky.

Zlatá hodinka

Podařilo se nám skvělé načasování, protože sluníčko zrovna začínalo zapadat, a tak olizovalo svými nazlátlými paprsky vše okolo. Zkrátka jsme vychytali zlatou hodinku pro fotografování 🙂 Doteď ráda vzpomínám na tu příjemnou, uvolněnou atmosféru, která nás v průběhu celého pozdního odpoledne provázela.

Široké využití

K čemu všemu jsme pořízené fotky využili? Kromě zmiňovaného svatebního oznámení se nám skvěle hodily fotky do našich svatebních novin. Během svatebního dne jsme je prezentovali na svatební tabuli. A samozřejmě jsme je použili i do naší svatební výslužky.

 

Proč mohu předsvatební focení doporučit

Když si shrneme hlavní důvody proč do předsvatebního focení jít, tak:

  • získáte skvělý obrazový materiál, který můžete využít na svatbě hned v několika podobách, které mohou Vaše svatební materiály učinit více osobní,
  • si svého svatebního fotografa „vyzkoušíte“ a pokud budete s jeho prací spokojeni, nebude objednání jeho služeb pro Vás krokem do neznáma,
  • překonáte počáteční ostych z toho, že Vás bude fotit někdo neznámý,
  • budete mít krásnou vzpomínku na jedny z posledních společně strávených chvilek za svobodna 🙂

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *