NEJ výslužka

Můj příběh

Kdo jsem?

Jmenuji se Veronika Mičulková a věnuji se osobitým svatebním výslužkám. Pomohu vám rozzářit oči vašich svatebčanů nad originální výslužkou, která vybočuje z řady průměrných krabic s cukrovím.

Jak můj příběh začal?

Hřejivá vzpomínka

Už je to nějaký rok, co jsem se vdávala a kromě živých vzpomínek na náš neopakovatelný den mě hřejí u srdce i pochvalné komentáře mých známých, co sdíleli tyto chvíle s námi. Proč? Protože jsme našim hostům připravili nezapomenutelnou výslužku. Po mnoha letech si ji pamatují a doteď chválí její neotřelou originalitu.

Osobitost především

Když jsme přemýšleli o tom, jak pojmout naši výslužku, věděla jsem jasně, že nechci žádnou tuctovku. Baví mě BÝT JINÁ a chtěla jsem, aby se odlišovala i naše výslužka. Snažila jsem se ji maximálně ušít na míru dle toho, jaká jsem já s Petrem. Věnovala jsem nemalé úsilí tomu, aby na každého svatebčana dýchl duch naší originality a jedinečnosti. Zaměřila jsem se s budoucím manželem na detaily, které spolu dokonale vytvářely sehraný celek.

Takto můj příběh pokračuje

Investuji čas a energii

Jak to vypadalo v praxi? Měsíce předem jsem nasávala svatební inspiraci z internetu i z reálných svateb mých blízkých. Sem tam někde vykoukl neotřelý nápad, který jsem si svědomitě poznačila, ale že bych mohla čerpat z nějakých uceleně podaných informací, které by mi v tu chvíli pomohly, o tom se mi mohlo jen zdát. Svatební loga, která dávala naší výslužce jednotný vizuální styl, jsme utvářeli vlastními silami po večerech, a přiznám se, že autorská práva jsme v té době moc neřešili. Přípravě jsme věnovali spoustu energie a času, který má v době svatebních příprav nevyčíslitelnou hodnotu.

Sklízíme ovoce

Zpětné reakce mých přátel a rodiny mi daly za pravdu, že se úsilí věnované přípravě výslužky vyplatilo. Dosáhli jsme našeho cíle: vytvořit nezapomenutelnou upomínku naší svatby a vykouzlit úsměv našich svatebčanů pokaždé, když si na ni vzpomenou. Mise splněna.

Sdílím své zkušenosti

A co dál? Rozvod a další svatba? Ne, to opravdu nehrozí 😉 Rozhodla jsem se, že si své know-how nenechám pro sebe. Každá nevěsta si zaslouží zažít ten krásný pocit jako já, kdy hosté s upřímností ocení výslužku a vzpomínají na ni po letech.

Abyste si ušetřili moře energie, financí i času, sepsala jsem všechny své zkušenosti na papír, a tak vznikly e-booky Sedmero inspirace k pohádkové výslužce a Inspirace k pohádkové svatební výslužce: Více než 100 nápadů jak okouzlit svatebčany.

Ráda Vás přípravou svatební výslužky provedu.

 

Necháte se inspirovat? Pojďte se mnou...